30 Ekim 2014 Perşembe

İncir Reçeli 2
İncir reçeli filmini çok beğenmiştim.Devamı geldiğinde aynı tadı vermeyeceğini düşündüren bir ön yargı içindeydim.Dün akşam izledim.Herkese tavsiyemdir.Özellikle kalbinde yarası olanlara...
Ben uzun uzun anlatmayayım siz izleyin ve beni anlayın...
Belki ben de bir başka salonda,bir başka arkadaşla tekrar izlerim...Çünkü dün gece aldığım tadı katmerlemek isterim.not: Sinemanın ışıkları yanmadan salondan çıkmayın.

-----
İzlediğim film mi çarptı yoksa havanın kapalılığı mı bilmem,fena halde yazma isteği peydah bugün kalemime.Ne zaman böyle olsa "sus" derim kendime.Ve her bu hale geldiğimde gidip onu yüzünün muhtelif yerlerinden öperim,yüreğine çöreklenir gibi.
Yeter diyorum bazen,yanakların eskiyor benim yüzümden.Sen öp diyor...Her öptüğünde yenileniyorum ben...
"Sen diyor...Nasıl başkasın herkesten...
Nasıl bir dünya var ki içinde,onca acıya rağmen dünyamı değiştiriyorsun her gülümseyişinde.Sen hiç etkilenmez misin evrenin sana verdiklerinden."
Ne mutlu bana diyorum.İçimdeki onca yıkıntıya rağmen,çıkabiliyorsam enkaz altından,yansıyorsam sana ve umut olabiliyorsam bir parça...Yaşama amacıma varıyorum demek ki hızla...Ben içimdeki enerjiyle deşarj oluyorum da,birileri benimle hayata güzel bakabiliyor,umut edebiliyor ise aşmışız...Ulaşmışız olmak istediğimiz yere...
Tüm eksikliklere rağmen,tamamlanmışız aslında.


4 yorum:

bilge dedi ki...

Ben bu filmin birincisini izlemedim. Ama bu ara sinemaya gidesim var. Yakında bir yerlerde gösterimdeyse gitmek isterim.

Kelimelerle Dans dedi ki...

Bilge abla;umarim sen de begeneceksin ama keske birincisini de izleme şansin olsaydi.

safransarı dedi ki...

Benim de ön yargilarim var ikinci seriye ama yine de ilk firsatta izleyecegim :)

Kelimelerle Dans dedi ki...

safransarı; izleyince fikrini isterim...beğeneceksin eminim...

Yorum Gönder